Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

UCHWAŁA XXII/254/04 RADY MIEJSKIEJ W WOLINIE z dnia 10 grudnia 2004 r. w sprawie przygotowania projektu inwestycyjnego realizowanego przez Związek Gmin Wyspy Wolin zgłoszonego do Funduszu Spójności Un


UCHWAŁA Nr XXII/ 254 /04

RADY MIEJSKIEJ W WOLINIE

z dnia 10 grudnia 2004 r.

w sprawie przygotowania projektu inwestycyjnego realizowanego przez Związek Gmin Wyspy Wolin zgłoszonego do Funduszu Spójności Unii Europejskiej.

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 9 lit. e oraz art. 58 i 64 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 roku Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami) uchwala się, co następuje:

§ 1. Rada Miejska wyraża zgodę na rozpoczęcie i prowadzenie przez Związek Gmin Wyspy Wolin czynności związanych z przygotowaniem projektu inwestycyjnego pn.: „Budowa infrastruktury służącej ochronie Głównego Zbiornika Wód Podziemnych Nr 102 na wyspie Wolin”.

§ 2. Rada Miejska akceptuje wstępny zakres rzeczowy oraz wstępne koszty przygotowania i wdrażania wykazane w projekcie planu finansowego na rok 2005, a w szczególności:

  • koszty przygotowania dokumentacyjnego zadań,

  • koszty przygotowania dokumentów w celu przyszłego powołania spółki i wniesienia aportów,

  • wydatki związane z przygotowaniem studium wykonalności.

- zabezpieczenie w budżecie gminy na rok 2005 środków finansowych przeznaczonych na realizację zadań inwestycyjnych w wysokości 357 750zł, zgodnie z Załącznikiem Nr 1.

§ 3. Zaplanowany zestaw działań inwestycyjnych opisanych w Załączniku Nr 1 stanowi podstawę do prowadzenia rozliczeń kosztów przygotowania dokumentacyjnego zadań. Rada Miejska zobowiązuje się ponadto do zapewnienia wymaganego udziału własnego na etapie realizacji w wysokości przypadającej na Gminę określonej w Załączniku Nr 1.

§ 4. Ostateczną decyzję o przystąpieniu do projektu oraz prawnie wiążące zobowiązanie do przekazania udziału własnego Gmina podejmie po wykonaniu Studium Wykonalności i przed datą wysłania aplikacji do Komisji Europejskiej w drodze odrębnej uchwały.

§ 5. Rada Miejska deklaruje podjęcie określonych czynności organizacyjno-prawnych związanych z majątkiem komunalnym będącym jej własnością w zakresie przygotowania aportów i wniesienia do wspólnej spółki.

§ 6. Zobowiązuje się Burmistrza Miasta i Gminy do zabezpieczenia w budżecie gminy na rok 2005 środków finansowych przeznaczonych na realizację zadań określonych w Załączniku Nr 1.

§ 7. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Wolina.

§ 8. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady

Ewa Halicka

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Stanisław Łaszcz 18-12-2004 17:59
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 18-12-2004
Ostatnia aktualizacja: - 18-12-2004 17:59