Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2013" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

elem konkursu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców) poprzez podnoszenie ich kompetencji i rozwój umiejętności społecznych.   

 

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy  1 lipca 2013 r. a 30 listopada 2014 r. (prowadzone ze stałą, minimum 25-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

 

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu wnioskujący przygotowują diagnozy środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikuje się część wnioskujących) organizacje przygotują projekty. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie konkursu mija 8 marca  2013 roku o godzinie 24.00.

 

Poniżej zamieszczamy zasady konkursu, kryteria oceny merytorycznej diagnozy, wzór formularza wniosku oraz  instrukcję wypełniania wniosku. Zachęcamy Państwa do skorzystania w pracy nad wnioskiem z poradnika dotyczącego diagnozowania: "Diagnoza potrzeb młodzieży w środowisku lokalnym", który można pobrać TUTAJ.

          

Zasady konkursu                                
Kryteria oceny merytorycznej diagnozy                

Wzór formularza diagnozy do obejrzenia

UWAGA! Wniosek wypełnia się w generatorze wniosków (przycisk poniżej). Zamieszczony obok plik służy wyłączenie obejrzeniu formularza.

Instrukcja wypełniania wniosku

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z relacjami z projektów, które zostały zrealizowane w poprzedniej edycji. Polecamy do obejrzenie i przeczytanie relacje z następujących projektów:

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 29-01-2013 11:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-01-2013
Ostatnia aktualizacja: - 29-01-2013 11:55