Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Szczecin. Bezpłatny coaching dla NGO i bon na IPR Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego do skorzystania z bezpłatnej oferty coachingu ? długofalowego i zindywidualizowanego doradztwa. Spotkania umawiane są indywidualnie.


Szczecin. Bezpłatny coaching dla NGO i bon na IPR

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego do skorzystania z bezpłatnej oferty coachingu – długofalowego i zindywidualizowanego doradztwa. Spotkania umawiane są indywidualnie.


 

Skuteczny coaching sprawia, że organizacje i ich pracownicy rozwijają się szybciej i osiągają bardziej satysfakcjonujące rezultaty. Coaching skierowany jest do organizacji pozarządowych zainteresowanych wypracowaniem spójnego planu działań pod okiem specjalisty.

Do dyspozycji organizacji jest 20 godzin wsparcia. Spotkania umawiane są indywidualnie.

Wszystkie zainteresowane organizacje zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Plan spotkań obejmuje: 2 godziny spotkania z osobami kierującymi działaniami danej organizacji oraz 18 godzin pracy wspólnej.

Czym jest coaching grupowy? Coaching grupowy – wspieranie grupy w osiąganiu założonych przez nią celów poprzez kierowanie rozwojem zdolności i kompetencji jej poszczególnych członków. W coachingu grupowym coach wspiera grupę a nie konkretną jednostkę w realizacji jej celów. Zamiast relacji „jeden-na-jeden”, pojawia się tu relacja „coach-grupa”. Nie oznacza to, że coach zapomina o rozwoju danej jednostki, jej zdolności i kompetencji. Pamięta jednak, że odbywa się on zawsze przez pryzmat grupy, której ta jednostka jest częścią. Jednostka uczy się bowiem i rozwija w grupie, „istnieje” zawsze w kontekście określonych interakcji z innymi członkami grupy.

Bon - Idywidualny Plan Rozwoju

W ramach projektu i działania najbardziej aktywne organizacje z dobrze wypracowanym planem, będą miały możliwość zgłoszenia, jako pierwsze, swoich pomysłów na działanie w ramach Indywidualnych Planów Rozwoju – bonu na 4000 zł, który będzie można przeznaczyć na m.in. zindywidualizowane doradztwo, szkolenia lub bon marketingowy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 91 3508299 lub e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl

Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

źródło:zachodniopomorskie.ngo.p

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 03-07-2012 07:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 03-07-2012
Ostatnia aktualizacja: - 03-07-2012 07:54