Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Akademia Trenerów Spółdzielczych

Akademia Trenerów Spółdzielczych

Akademia Trenerów Spółdzielczych to cykl profesjonalnych warsztatów trenerskich dla Kobiet i Mężczyzn, umożliwiających podniesienie kompetencji osób świadczących usługi szkoleniowe i doradcze, w zakresie spółdzielczości i przedsiębiorczości społecznej.

W Akademii wyodrębniliśmy dwa moduły:

I – warsztaty specjalistyczne "zamknięte" dla osób z rekomendacji Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych, którzy zajmują się przygotowywaniem i realizacją szkoleń oraz świadczeniem usług doradczych dla spółdzielców, chcących doskonalić swój warsztat trenerski oraz podnosić swoje kwalifikacje w zakresie konstruowania programów szkoleniowych, powadzenia zajęć oraz pracy z grupą.

II – warsztaty szkolenie specjalistyczne "otwarte", przeznaczone dla osób, które funkcjonują na gruncie Ekonomii Społecznej w organizacjach pozarządowych, które zajmują się działalnością „parasolową” nad spółdzielniami socjalnymi i chcą doskonalić swoje umiejętności doradcze i trenerskie.

Cykl warsztatów w ramach Akademii Trenerów Spółdzielczych obejmuje łącznie 144 godziny - 10 modułów oraz 5 godzin przeznaczonych na monitoring rozwoju indywidualnego, obejmujący wsparcie doradcze dla każdego uczestnika - Coaching.

Realizacja warsztatów odbywa się w 3 dniowych sesjach po 24 godziny warsztatów. Zjazdy organizowane są średnio raz w miesiącu. W ramach monitoringu indywidualnego realizowane są konsultacje on-line i spotkania indywidualne z Coachem, które będą odbywały się po zakończeniu poszczególnych modułów. Spotkania z Coachem są organizowane z inicjatywy i na potrzeby uczestnika.

Do uzyskania dyplomu Akademii Trenerów Spółdzielczych wymagane jest ukończenie całego programu kursu. Wymagana frekwencja, to uczestnictwo min. 80% przewidzianych w programie zajęć.


Projekt Akademia Trenerów Spółdzielczych realizowany jest przez:

Austeria Krokus Spółdzielnia Socjalna
Rzeczka 31
58-320 Walim
www.austeriakrokus.pl

Partnerem społecznym projektu, sprawującym opiekę merytoryczną jest:

Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych
Ul. Jasna 1
00-013 Warszawa
www.ozrss.pl

Źródło: http://www.akademiatrenerow.org/

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 24-07-2012 08:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-07-2012
Ostatnia aktualizacja: Joanna Prachnio 26-07-2012 08:30