Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

UCHWAŁA NR XVIII/206/04 RADY MIEJSKIEJ W WOLINIE z dnia 24 kwietnia 2004 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia aktualizacji studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy W


UCHWAŁA NR XVIII/206/04

RADY MIEJSKIEJ W WOLINIE

z dnia 24 kwietnia 2004r.

w sprawie przystąpienia do sporządzenia aktualizacji Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin

Na podstawie art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717) Rada Miejska w Wolinie uchwala, co następuje:

§ 1. Przystępuje się do aktualizacji Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin, przyjętego uchwałą Nr XXLII/426/2002 Rady Miejskiej w Wolinie z dnia 5.10.2002r.

§ 2. Granica opracowania aktualizacji Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego obejmuje obszar administracyjny gminy Wolin.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Wolina.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady

Ewa Halicka

Uzasadnienie:

Stosownie do przepisów art. 9 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w celu określenia polityki przestrzennej gminy, Rada Miejska podejmuje uchwałę o przystąpieniu do sporządzania studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Obowiązujące Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin stało się nieaktualne, wobec czego potrzeba jest jego modyfikacji i dostosowania go do nowej ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Aktualizacja Studium podyktowana jest również dużym zainteresowaniem inwestowania, co uwidocznione jest bardzo dużą ilością wniosków dotyczących zmiany Studium, bądź opracowania planów zagospodarowania przestrzennego dla terenów wyznaczonych w Studium jako rolne.

- 1 -

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Stanisław Łaszcz 16-06-2004 14:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 16-06-2004
Ostatnia aktualizacja: - 16-06-2004 14:41