Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

"Pożytek 2005 - informacja"


Wolin, dn. 9.03.2005 r.

INFORMACJA

w sprawie wybranych - przyjętych ofert złożonych w otwartym konkursie ofert przez organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego i stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego na realizację zadań sfery pożytku publicznego.

Burmistrz Wolina uprzejmie informuje o wyborze - przyjęciu ofert ( złożonych jako jedyne) na realizację zadań sfery publicznej ogłoszonych w poszczególnych otwartych konkursach:

1 W konkursie ofert na:

„Prowadzenie piłkarskiego klubu sportowego Vineta Wolin ( drużyna 5 liga seniorów, drużyna 5 liga juniorów, drużyna A klasa seniorzy, drużyna A klasa juniorzy oraz trzy drużyny trampkarzy ) obejmującego zajęciami sportowymi dzieci, młodzież, seniorów z terenu gminy Wolin i regionu wraz z utrzymaniem istniejącej bazy sportowej tj. boisk, obiektów zaplecza technicznego - szatni w mieście Wolin oraz w miejscowościach Kołczewo i Piaski Wielkie, w 2005 r. . Prowadzenie sekcji brydża sportowego w Wolinie”.

została wybrana - przyjęta oferta Ludowego Klubu Sportowego "VINETA" w Wolinie.

Gmina Wolin zawrze umowę z Ludowym Klubem Sportowym o powierzenie i finansowanie realizacji zadania i przekaże Klubowi w roku 2005 , w ratach ustalonych umową, łączną kwotę dotacji 111 500,00 zł.

2. W konkursie ofert na:

„Objęcie szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży Miasta i Gminy Wolin ( głownie z Publicznej szkoły Podstawowej w Wolinie, Publicznego Gimnazjum w Wolinie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie) wykazującej zainteresowanie lekkoatletyką, w roku 2005”

została wybrana - przyjęta oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego "SPRINTER" w Wolinie .

Gmina Wolin zawrze umowę Klubem SPINTER o powierzenie i finansowanie realizacji zadania i przekaże Klubowi w roku 2005 , w ratach ustalonych umową, łączną kwotę dotacji 20 000,00 zł.

3. W konkursie ofert na:

„VII Międzygminne Regaty LIGI OPTY - w okresie : maj - wrzesień

- cel zadania rozwijanie i propagowanie masowego sportu żeglarskiego poprzez włączenie w tego typu rywalizację sportową Klubów UKS -u z naszego nadmorskiego regionu : Dziwnów, Kamień Pom., Przytór - Świnoujście. Integrowanie zawodników, trenerów, działaczy, rodziców oraz promowanie Gminy Wolin, poprzez udział najlepszych zawodników z Ligi w regatach okręgowych centralnych.

Obóz żeglarski wypoczynkowy dzieci i młodzieży w dniach : 4 -17.07.2005 r.

- cel zadania: zorganizowanie obozu szkoleniowo -wypoczynkowego dzieci i młodzieży , przygotowanie do rywalizacji sportowej w ramach prowadzonych zajęć treningowych, do reprezentowania naszej Gminy w regatach.

VII Regaty Międzymieliźniane: w dniach 27-28.08.2005 r.

- cel zadania przygotowanie i przeprowadzenie cyklicznej imprezy żeglarskiej integrującej UKS- y, Kluby Żeglarskie województwa zachodniopomorskiego., propagowanie idei wspólnoty, która dzieląc się pracami związanymi z przygotowaniem bazy, pracą związaną z obsługą techniczną regat, przygotowaniem sprzętu do regat, propaguje zdrową rywalizację w środowisku lokalnym „.

została wybrana - przyjęta oferta Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Wolinie i działającego przy nim Uczniowskiego Klubu Sportowego 'ALBATROS".

Z organizacją pożytku publicznego zostanie zawarta umowa o realizację w/w zadań . Gmina Wolin przekaże na wspieranie realizacji zadań dotację w ratach, w łącznej kwocie 9 500 zł z przeznaczeniem :

zadania pt.: VII Międzygminne Regaty Ligi OPTY - 4 000,00 zł

zadanie pt.: Obóz żeglarski - - 1 500,00 zł

zadanie pt.: VII Regaty Międzymieliźniane - 4 000,00 zł

4. W konkursie ofert na:

Objęcie szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży, środowiska społecznego Kołczewa i Gminy Wolin , w tym prowadzenie sekcji tenisa stołowego, piłki nożnej oraz fitnessu, w sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie , w 2005 r.

została wybrana - przyjęta oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego „TORNADO” w Kołczewie.

Z Klubem zostanie zawarta umowa o realizację w/w zadania.. Gmina Wolin przekaże na

realizację zadania dotację w ratach, w łącznej kwocie 4 000, 00 zł .

5. W konkursie ofert na :

Popularyzowanie i prowadzenie tańca sportowego i innych form tanecznych w mieście Wolin

została wybrana - przyjęta oferta Tanecznego Klubu Sportowego „JANTAR” w Wolinie .

Z Klubem zostanie zawarta umowa o wspieranie realizacji w/w zadania.. Gmina Wolin przekaże dotację w ratach, w łącznej kwocie 3 000,00 zł .

Burmistrz Wolina

Bogdan Wilkowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Stanisław Łaszcz 18-03-2005 12:28
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 18-03-2005
Ostatnia aktualizacja: - 18-03-2005 12:28