Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zarządzenie Burmistrza Nr 31 w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Wolin


ZARZĄDZENIE NR 31/04

BURMISTRZA WOLINA

z dnia 20 maja 2004r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w Gminie Wolin.

Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219) w związku z art. 48ust. 1,2,3 i 4 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499) zarządza się co następuje:

§1. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 1 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum w Wolinie ul. Spokojna 1 w składzie:

1) Frankowski Jan , - Przewodniczący OKW

2) Gierak Mieczysław,

3) Mazgaj Magdalena,

4) Sidyk Teresa,

  1. Sobczak Danuta,

  2. Staszewska Elżbieta,

  3. Stolarczyk Iwona,

  4. Szubert Karolina,

  5. Urbaniak Janina,

  6. Wróblewska Małgorzata, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  7. Zając Teresa.

§2. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 2 z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolinie ul. Spokojna 1 w składzie:

  1. Banak Marcin,

  2. Brzezicki Zygmunt,

  3. Centkowska Alina,

  4. Fiedorowicz Alicja,

  5. Kołaszewska Iwona,

  6. Kołodzińska Barbara,

  7. Krupa Grażyna,

  8. Serokos Alina, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  9. Trukszyn Łukasz,

  10. Urbaniak Wojciech,

  11. Wróblewski Andrzej. - Przewodniczący OKW

§3. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 3 z siedzibą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie ul. Słowiańska 2 w składzie:

  1. Brzezicki Paweł,

  2. Fiedorowicz Dariusz,

  3. Judkiewicz Maria,

  4. Kus Gabriela,

  5. Matys Małgorzata, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  6. Trukszyn Stanisław,

  7. Plath Monika,

  8. Pietruk Celina,

  9. Rajtak Gabriela,

10) Zasadzki Michał,

11) Zieliński Czesław. - Przewodniczący OKW

§4. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 4 z siedzibą w Wiejskim Ośrodku Kultury w Dargobądzu w składzie:

  1. Boniecka Irena, - Z-ca Przewodniczącej OKW

  2. Grudzińska Alicja,

  3. Kochanek Piotr,

  4. Kruszewska Edyta, - Przewodnicząca OKW

5) Kubicki Jacek,

6) Maskiewicz Kazimiera,

7) Myślewska Anna,

8) Osieleniec Tomasz,

9) Palusiński Józef,

10) Szulińska Władysława.

§5. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 5 z siedzibą w Społecznej Szkole Podstawowej w Ładzinie w składzie:

  1. Brzostek Roman,

  2. Centkowska Anna,

  3. Czajkowska Agnieszka,

  4. Drzewińska Barbara, - Przewodnicząca OKW

  5. Kleszczyński Roman,

  6. Komoda Teresa,

  7. Mimier Zofia,

  8. Siewiera Artur, - Z-ca Przewodniczącej OKW

  9. Stankiewicz Kazimiera,

  10. Utych-Kubicka Magdalena.

§6. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 6 z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie w składzie:

  1. Baran Edward,

  2. Brzezicka Teresa,

  3. Ciołek Barbara,

  4. Kubicka Koralia,

  5. Ludwiczak Lidia, - Z-ca Przewodniczącej OKW

  6. Martynowska Jadwiga,

  7. Mikołajczyk Elżbieta, - Przewodnicząca OKW

  8. Pawlak Józef,

  9. Smoleń Jerzy,

  10. Szwed Czesław.

§7. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 7 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum w Sierosławiu w składzie:

  1. Bałandanowicz Krystyna,

  2. Drzewiński Zbigniew,

  3. Jagielska-Fajfer Sylwestra, - Przewodnicząca OKW

  4. Kalinka Bolesław,

  5. Panońko Czesława,

  6. Lysy Bożena, - Z-ca Przewodniczącej OKW

  7. Płaczkowska Sylwia,

  8. Słabońska-Matysiak Katarzyna,

  9. Żurawska Cecylia.

§8. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 8 z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej w Recławiu w składzie:

  1. Borzęcka Jolanta,

  2. Czurak Leszek,

  3. Judkiewicz Waldemar,

  4. Kranz Wacław, - Przewodniczący OKW

  5. Liśniewska Elżbieta,

  6. Maciejewska Elżbieta,

  7. Nawalany Wanda,

  8. Palusińska Henryka, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  9. Sobczak Bolesław,

  10. Szcześniak Dorota,

  11. Urbańska Anna.

§9. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 9 z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej w Koniewie w składzie:

  1. Bilińska Krystyna,

  2. Dunder Sylwia,

3) Gronowicz Krystyna,

4) Jaskulski Krzysztof,

5) Malinowska Aneta,

6) Strajch Józef, - Przewodniczący OKW

7) Utych Zdzisław, - Z-ca Przewodniczącego OKW

8) Zborowski Zenon,

9) Żurawska Jolanta.

§10. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 10 z siedzibą w Wiejskim Ośrodku Kultury w Troszynie w składzie:

  1. Andrykowska Celina,

  2. Centkowski Marek,

  3. Droszcz Eugeniusz,

  4. Fiedorowicz-Utych Aleksandra,

  5. Gronowicz Robert,

  6. Klonowska Hanna,

  7. Krasuska Anna,

  8. Pietrzak Wojciech, - Przewodniczący OKW

  9. Sikora Danuta, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  10. Tosnowiec Urszula,

  11. Węgier Dorota.

§11. Powołuje się Obwodową Komisję Wyborczą Nr 11 z siedzibą w Społecznej Szkole Podstawowej w Ostromicach w składzie:

  1. Augustyniak Zbigniew, - Przewodniczący OKW

  2. Dubrawska Anna, - Z-ca Przewodniczącego OKW

  3. Feretycki Zdzisław,

  4. Lewandowski Jan,

  5. Moska Małgorzata,

  6. Nozdryn-Płotnicka Małgorzata,

  7. Pietryniak Tadeusz,

  8. Rybarczyk Teresa,

  9. Szmigiel Mariusz.

§12. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Burmistrz Wolina

Bogdan Wilkowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Stanisław Łaszcz 24-06-2004 14:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-06-2004
Ostatnia aktualizacja: - 24-06-2004 14:55